| odwiedzin:

Krasnoludki dziękują:
Szanowni Państwo.
Kolejny rok szkolny za Nami, pragniemy bardzo serdecznie podziękować za wspaniałą współpracę wszystkim Rodzicom i Dziadkom naszych cudownych Krasnoludków.

Dziękujemy za to, że zawsze mogłyśmy na Państwa liczyć, kiedy potrzebna była pomoc, czy to przy malowaniu sali, czy przy organizacji różnego rodzaju wyjść i zajęć, czy przy pieczeniu ciast i przynoszeniu smakołyków.

Życzymy Wszystkim Państwu cudownych wakacji, odpoczynku i miłych chwil spędzonych z najbliższymi. Do zobaczenia we wrześniu!!!

Pani Małgosia i Pani GosiaDziękujemy serdecznie mamie Hani za zorganizowanie w naszym przedszkolu występu teatrzyku "Bloczek".Bardzo dziękujemy za wszystkie cebulki kwiatków, ziemię i doniczki przyniesione do naszego kącika przyrody.Bardzo dziękujemy mamie Zuzi za czytanie dzieciom i przyniesienie dla dzieci słodkości.Dziękujemy bardzo serdecznie mamie Kacpra za pomoc w zorganizowaniu spotkań wszystkich dzieci z naszego przedszkola z Panią higienistką.Dziękujemy bardzo serdecznie Tacie Kacpra za zaproszenie Krasnoludków i Biedronek na przedstawienie teatralne pt. "Kolorowo zdrowo".Serdecznie dziękujemy mamie Bartka Byszewskiego z grupy Niedźwiadków za zaproszenie Krasnoludków do Młyna Wiedzy na zajęcia muzyczno - matematyczne z Musiconem.Dziękujemy serdecznie mamie Olgi za pomoc w zorganizowaniu zajęć edukacyjnych dla dzieci na Barbarce.Serdeczne podziękowania dla mamy Niny, która przyniosła do naszej sali piękne żonkile, dzięki którym zrobiło się wiosennie.Dziękujemy bardzo Tacie Kuby, który zaprosił całą grupę na Pocztę. Dzieci mogły zobaczyć wszystkie pomieszczenia dostępne tylko dla pracowników, przymierzyć czapkę i torbę Pana Listonosza oraz wysłać list do rodziców.Dziękujemy bardzo serdecznie za przyniesione chusteczki do nosa dla dzieci.Dziękujemy bardzo serdecznie za wszystkie smakołyki, które przynieśli Państwo na Dzień Babci i Dziadka.Dziękujemy bardzo serdecznie Wszystkim Państwu, którzy przynieśli wypieki, słodkości i owoce na spotkanie Bożonarodzeniowe.Dziękujemy bardzo serdecznie mamie Lenki Kowalkowskiej za zaproszenie do Hipermarketu Auchan, zorganizowanie dzieciom licznych atrakcji i za prezenty dla całej grupy.
Panie wraz z dziećmiSerdeczne podziękowania dla mamy Alicji za przeprowadzenie zajęcia "Segregacja śmieci jest łatwa" i za książeczki dydaktyczne dla całej grupy.Drodzy Rodzice.
Składamy ogromne!!! podziękowania dla wszystkich Państwa za wspaniały prezent w postaci nowego dywanu do naszej sali. Jest on bardzo kolorowy, dlatego dzieci są nim zachwycone i z pewnością w każdej wolnej chwili będą teraz wybierały zabawy na nowym dywanie.
Panie wraz z dziećmi.Serdecznie dziękujemy Tacie Natana i Tacie Olgi z grupy Krasnoludków za pomalowanie naszej sali.
Panie wraz z Dziećmi.
pm-7.pl